Mistrzostwa Polski Kick- boxing

18 maja 2017 04:56 | Aktualności

Zwodnicy Sparty Czajków wzięli udział w kolejnych ogólnopolskich Mistrzostwach Polski light-contakt i pointfightingu. Zawody odbyły się w Rydzynie k. Leszna w dniach od 5-7 maja, w zawodach wzięło udział 675 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Czajkowski klub prowadzony przez Stowarzyszenie Na rzecz Rozwoju Gminy Czajków reprezentowali Natalia Skorupa ( kadetka młodsza ), Kamil Golanowski (kadet młodszy), Kinga Galuba (kadetka starsza),Kamil Sip (junior),Remigiusz Golanowski (junior), Marcin Wągrowski (junior). Zawodnicy: Remigiusz Golanowski i Marcin Wągrowski zdobyli mistrzostwo Polski w swoich kategoriach zdobywając złote medale,natomiast Kinga Galuba  tytuł brązowej medalistki. Gratulujemy zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy wszystkim osobom i sponsorom za pomoc w zorganizowaniu zawodów.

Bożena Wysota

Przeczytano: 414 razy.| WydrukujPoleć znajomemu