Aktualności

Sukces SPARTY CZAJKÓW

17 listopada 2017 13:59 | Aktualności

11 listopada Klub sportowy SPARTA odwiedził miasto Węgrów, gdzie wystąpił w Pucharze Polski Kickboxingu w walce light-contact.
Podobnie jak z Mistrzostw Polski w Rydzynie tak i tym razem zawodnicy klubu wrócili ze świetnymi wynikami.
Klub SPARTA reprezentowali m.in.

Kamil Sip (junior do 74kg), który swoją pierwszą walkę wygrał w 3 rundzie, jednak w finale przegrał i ostatecznie został wicemistrzem Polski.

Marcin Wągrowski (junior do 69kg). Marcin w swojej kategorii miał bardzo dużo rywali. Zwyciężył w twz. przedwalce poprzez przewagę techniczną. Kolejne walki zwyciężał. Będąc w walce finałowej przegrał (1:2), co skutkowało zdobyciem wicemistrzostwa Polski w swojej kategorii.

Natalia Skorupa (kadet starszy +65kg) Natalia dzielnie walczyła w walce finałowej jednak przegrała z zawodniczką z Piaseczna. Ostatecznie, tak jak koledzy, zajęła II miejsce.

Kamil Golanowski (kadet młodszy do 42kg) Kamil w swojej kategorii wagowej walczył po raz pierwszy. Niestety nie udało mu się wywalczyć żadnego medalu, jednakże z zawodów przywiózł ze sobą nowe doświadczenia i umiejętności.