Ja w internecie - bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi internetu

06 grudnia 2018 13:21 | Aktualności

Urząd Gminy Czajków zaprasza mieszkańców do udziału w bezpłatnych szkoleniach, które odbywać się będą w ramach projektu „Ja w Internecie” , którego koordynatorem jest Fundacja Legalna Kultura, finansowanego z Programu Operacyjnego  Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III oś priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa Działanie 3.1. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Projekt skierowany jest do każdego mieszkańca, który ukończył 25. rok życia i chce podnieść swoje umiejętności w obsłudze oraz płynnym poruszaniu się po Internecie. Osoba chcąca uczestniczyć w szkoleniach może wybrać spośród siedmiu przygotowanych modulów:

- „Rodzic w Internecie”

- „Mój biznes w sieci”

- „Moje finanse i transakcje w sieci”

- „Działam w sieciach społecznościowych”

- „Tworzę własną stronę internetową (blog)”

- „Rolnik w sieci”

- „Kultura w sieci”

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić Oświadczenie o chęci uczestnictwa w projekcie.

Po więcej informacji oraz zgłoszenia można składać w Urzędzie Gminy w Czajkowie pokój nr 5.  Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 11.12.2018r.