VIII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Czajkowie

11 stycznia 2019 07:47 | Aktualności

Tradycyjnie 6 stycznia w Domu Kultury w Czajkowie odbył się Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek podczas którego poza występami wokalnymi dzieci można było obejrzeć Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej w Czajkowie pod przewodnictwem księdza Adriana Jurka.

Na scenie wystąpili soliści nie tylko z terenu naszej gminy. Każdy solista po swoim występie otrzymał ogromną ilość braw od zgromadzonej publiczności.

Tradycyjnie na zakończenie Przeglądu Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie pod batutą wspaniałego Krzysztofa Sowy zagrała Marsz Radetzky’ego.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w Przeglądzie i gratulujemy wspaniałego występu.