Czyste Powietrze

11 września 2019 08:26 | Aktualności

Wójt Gminy Czajków podpisał porozumienie z Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Poznaniu Panią Jolantą Ratajczak na mocy, którego Gmina Czajków wspiera program priorytetowy „Czyste Powietrze”, którego celem jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzących z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Dzięki przeprowadzonym szkoleniom pracownicy Urzędu Gminy w Czajkowie udzielają informacji na temat realizacji tego programu, pomagają wypełnić wniosek oraz weryfikują wnioski z kryteriami dostępu Programu Priorytetowego :Czyste Powietrze”.

Więcej informacji udzielają pracownicy Urzędu Gminy w Czajkowie:

Pan Marcin Bednarek – pokój nr 5, tel. 62 73 11 006

Pani Renata Piaskowska – pokój nr 1, tel. 62 73 11 006

Zachęcam do zapoznania się z materiałami informacyjnymi Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”