Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania zaprasza na darmowe szkolenia komputerowe!

09 października 2019 10:27 | Aktualności

W związku z realizacją projektu pt. „Czas TIKa- kompleksowy projekt nauczania TIK na terenie Ostrzeszowskiej Lokalnej Grupy Działania” rozpoczynamy działania informacyjne w celu pozyskania uczestników szkoleń.

Projekt polega na organizacji bezpłatnych kursów komputerowych na terenie naszej lokalnej grupy działania (obszar powiatu ostrzeszowskiego).

Przewidujemy grupy 12 – 14 osobowe czas trwania kursy to 67 godzin. Darmowe Szkolenie Komputerowe składa się z modułów: Internetu, obsługi komputera, rozwiązywania problemów, bezpieczeństwa w sieci oraz programów biurowych (MS Word, MS Exel oraz MS PowerPoint) na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Warunki jakie muszą spełniać uczestnicy to:

-          ukończony 25 rok życia

-           maksymalnie średnie wykształcenie (od uczestników: 50 roku życia I powyżej wykształcenie nie jest brane pod uwagę)

-          miejsce zamieszkania, pracy, nauki w rozumieniu KC na terenie LGD, bezdomni przebywający na ww. terenie.

ü  Każdy uczestnik w ramach uczestnictwa w projekcie otrzyma materiały dydaktyczne w postaci książki.

ü  Kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia a po egzaminie zewnętrznym certyfikat ITpass w pełni zgodny z DIGCOMP.

ü  Zajęcia podczas trwania kursu będą odbywać się w dogodnych dla uczestników terminach w wyznaczonych salach.

Zapisy odbydwają się w budynku Urzędu Gminy w Czajkowie pokój nr 5.

Więcej informacji pod adresem:

Stowarzyszenie "Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania"

ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów