Ogłoszenie o sprzedaży samochodu

13 stycznia 2020 12:56 | Aktualności

OGŁOSZENIE NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU STRAŻACKIEGO MARKI FS LUBLIN ŻUK A 15

Wójt Gminy Czajków zaprasza do składania ofert na sprzedaż samochodu strażackiego marki: FS LUBLIN ŻUK A 15

Dane pojazdu:

Przedmiotem sprzedaży jest używany samochód strażacki marki FS LUBLIN ŻUK A 15 o numerze rejestracyjnym KLB 682E będącego własnością Gminy Czajków.

Marka i typ : FS LUBLIN ŻUK A 15

Rodzaj pojazdu: samochód specjalny – pożarniczy

Rok produkcji: 1987

Paliwo: benzyna

Pojemność:  2120 cm3

Skrzynia biegów: manualna

Rodzaj silnika: z zapłonem iskrowym

Kolor powłoki lakierowanej kabiny : czerwony

Dopuszczalna masa całkowita:  2500 kg

Dopuszczalna ładowność:  6 osób

Przebieg:  24 063 km

Data pierwszej rejestracji:  17.03.1987r.

Stan techniczny: stan techniczny ogólny dobry

Pozostałe informacje:

Samochód można oglądać, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu w Ochotniczej Straży Pożarnej w Klonie.

Oferty z ceną proszę kierować pisemnie, w zamkniętych kopertach na adres: Urząd Gminy Czajków, Czajków 39, 63-524 Czajków, z dopiskiem na kopercie „Oferta na kupno samochodu pożarniczego FS LUBLIN ŻUK A 15”. Termin składania ofert do dnia 24 stycznia 2020 roku do godziny 14:00.

Urząd Gminy Czajków nie bierze odpowiedzialności za wady ukryte oraz stan techniczny sprzedawanego samochodu.

Wszelkie informacje na temat sprzedaży samochodu można uzyskać pod numerem telefonu 62 73 11 006. Informacji udziela Pan Paweł Galbierczyk.