Gminny Dzień Kobiet w Czajkowie

15 marca 2012 10:22 | Aktualności

W dniu 11 marca 2012 r. w Domu Kultury w Czajkowie odbył się Gminny Dzień Kobiet. Organizatorami święta naszych Pań było Stowarzyszenie „Razem dla Czajkowa" i Wójt Gminy Czajków Henryk Plichta.
W uroczystości uczestniczyło 170 Pań z terenu całej gminy. Gospodarze imprezy: Danuta Przybyłek, Prezes Stowarzyszenia i Henryk Plichta Wójt Gminy Czajków, serdecznie powitali wszystkich zgromadzonych gości, zachęcając do obejrzenia przygotowanego na tę okoliczność programu. Życzenia zdrowia, radości spełnienia marzeń oraz satysfakcji w życiu osobistym i pracy zawodowej wszystkim Paniom złożyli obecni na uroczystości panowie.
Część artystyczną rozpoczął występ uczniów z Gimnazjum w Czajkowie pod kierunkiem Pani Izabeli Medyńskiej. Następnie na scenie wystąpił duet muzyczny Mateusz Wrzosek i Wojciech Plichta, a zaraz po nich  Kinga Kubiak. W biesiadny nastrój  wprowadziły wszystkich zebranych piosenki zaintonowane przez zespół  „Czajkowianki" pod przewodnictwem Pana Stefana Chowańskiego, które rozbrzmiewały po sali Domu Kultury do późnego wieczora.
Uroczystość przebiegła w sympatycznej i życzliwej atmosferze

Serdeczne podziękowania od organizatorów dla wszystkich osób, które brały udział w przygotowaniu uroczystości i jej obsłudze.

Przeczytano: 751 razy.| WydrukujPoleć znajomemu