Gmina Czajków
https://czajkow-gmina.pl

08 maja 2019 08:57 | Aktualności

Darmowe szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych

Szanowni Państwo,

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie „Udział organizacji pozarządowych w konsultacjach publicznych” w Kaliszu 24-25 maja 2019 r. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości - partnera szkolenia, przy ul. Częstochowska 25, w piątek 24 maja w godz. 11.00 – 17.30 i sobotę 25 maja w godz. 9.00 – 15.45.

Warsztaty będą miały interaktywny charakter i obejmą:

Chętnych uczestników szkolenia uprzejmie prosimy o:

Istnieje możliwość zwrotu uczestnikom kosztów dojazdu transportem publicznym oraz zapewnienia noclegu (w przypadku dojazdu ponad 50 km.). Prosimy to zgłaszać w momencie rejestracji. Uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji oraz realizację kursu e-learningowego do dnia 23 maja 2019 r.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: inpris(at)inpris.pl.

W ramach projektu działa punkt kontaktowy, w którym można zasięgnąć informacji o szkoleniach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, wysyłając wiadomość na adres akademia(at)wise-europa.eu lub dzwoniąc pod numer telefonu 22 513 14 18.

Warsztaty odbywają w ramach projektu „Akademia Stanowienia Dobrego Prawa”. WiseEuropa i INPRIS. Organizacje przygotowały ofertę bezpłatnych szkoleń dla przedstawicieli organizacji pozarządowych w ramach projektu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem kursów i zapisania się na wybrane szkolenia. Proponujemy do wyboru 10 szkoleń zebranych w czterech modułach. Szkolenia będą realizowane w całym kraju.

Informacje i materiały dotyczące projektu Akademia Stanowienia Dobrego Prawa znajdują się na stronie internetowej wise-europa.eu/akademia/

Administratorem danych osobowych jest WISEEuropa -Fundajca Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich. Zasady prywatności i postępowania z danymi osobowymi obecne są na stronie internetowej projektu. Osoba rejestrująca się na szkolenia akceptuje te zasady.

Projekt realizują wspólnie:

WiseEuropa – Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich – niezależny think-tank, który specjalizuje się w polityce europejskiej i zagranicznej oraz w ekonomii;

INPRIS – Instytut Prawa i Społeczeństwa, prawniczy think-tank, działający na rzecz poprawy jakości prawa i standardów rządzenia.

Projekt „Akademia Stanowienia Dobrego Prawa dla Organizacji Pozarządowych” jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego” (POWR.02.16.00-00-0014/16).

Szkolenie odbędzie się w razie zebrania wymaganej przez organizatora grupy osób. Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo, dla osób, które wezmą udział w obu dniach szkolenia, przewidziana możliwość konsultacji prawnej z zakresu organizacji pozarządowej.

Serdecznie polecam udział w tym szkoleniu!