"Pod biało-czerwoną"

23 września 2020 12:40 | Aktualności

Drodzy Mieszkańcy Gminy Czajków ❗️

Ruszyła kampania „Pod biało-czerwoną” 🇵🇱 mająca na celu upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1️⃣9️⃣2️⃣0️⃣ roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie.
Projekt „Pod biało-czerwoną” 🇵🇱 to inicjatywa, która zjednoczy nasz kraj i mieszkańców. To uwiecznienie Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny. Odbuduje patriotyczne postawy naszych mieszkańców❗️

Inicjatywa realizowana jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Zakup masztów i flag oraz ich instalacja zostanie przeprowadzona przez gminę oraz sfinansowane przez Kancelarię Prezesa rady Ministrów. 🇵🇱

Aby doszło do realizacji projektu musimy uzbierać minimum 100 głosów. Mateusz Morawiecki zapowiedział swój udział w uroczystym zawieszeniu flagi w 3️⃣ gminach, w których procent głosów będzie największy w stosunku do liczby mieszkańców.

Po raz kolejny możemy pokazać, że Gmina Czajków umie się zmobilizować 💪💪
Głos można oddać pod adresem: 🔽🔽

▶️Głosy można oddawać do dnia 1️⃣1️⃣ listopada 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ roku do godziny 2️⃣3️⃣: 5️⃣9️⃣

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ ❗️